logo
 
EBÜ tegevliikmed


EBÜ tegevliikmed


Eesti Bioloogiaõpetajate Ühingu tegevliikmed tähestikulises järjekorras.
Seisuga 05.06.18 on meil 185 tegevliiget (neist 6 pensionil), 3 toetajaliiget ja 24 auliiget.

  NB! Liikmeks astumine

  1. Glaidi Aasrand  — Loksa Gümnaasium,   glaidi@hotmail.com
  2. Maris Agasild  — Pärnu Koidula Gümnaasium,   maris.agasild@gmail.com
  3. Georg Aher  — MTÜ Hared,   georg@hared.ee, AULIIGE  2018
  4. Sirje Aher  — MTÜ Hared,   sirje@hared.ee, AULIIGE  2018
  5. Pilvi Ailt  — Võhma Kool,   pilvi@kool.vohma.ee
  6. Aili Alatsei  — Koeru Keskkool, Rakke Kool  aili.alatsei@mail.ee
  7. Tiiu Allikmaa  — Saku Gümnaasium,   tiiu.allikmaa@sakuvald.ee
  8. Aleksandra Anon  — Haabersti Vene Gümnaasium,   alexandra.anon@gmail.com
  9. Aita Arjukese  —   AULIIGE  2014,   aita.arjukese@mail.ee
  10. Hille Arumäe  — Vändra Gümnaasium,   hille038@gmail.com
  11. Reet Eesmäe  — Väike-Maarja Valla Infoleht,   reet@vandra.ee
  12. Merike Einma  — Paide Gümnaasium,   merikee@gmail.com
  13. Arina Galkin  — Pärnu Rääma Põhikool,   arina@raama.ee
  14. Tiina Gaškov  — Jõhvi Põhikool,   tiina.gashkov@mail.ee
  15. Ursula Hakk  — Värska Gümnaasium,   ursulahakk@hot.ee
  16. Halja Haljasorg  — pensionil,   halja@solo.delfi.ee, AULIIGE  2013
  17. Lisel Helbrodt  — Valga Põhikool,   Lisel.Helbrodt@mail.ee
  18. Ain Heinaru  — TÜ geneetika prof., AULIIGE  2012
  19. Meri Heinsalu  — Viimsi Keskkool,   Meri.Heinsalu@viimsi.edu.ee
  20. Celia Hirmo  — Tartu Decartes'i Lütseum,   celia@ut.ee
  21. Mare Hirtentreu  — Rakvere Gümnaasium,   hirtentreu1@hot.ee
  22. Age Hälvin  — Vormsi kool,   age.kalda@mail.ee
  23. Heli Illipe-Sootak  — Audentese Spordigümnaasium,   heli.sootak@gmail.com
  24. Ülle Irdt  — Tartu Täiskasvanute Gümnaasium,   ylle.irdt@gmail.com
  25. Jelena Jetskalo  — Tallinna Läänemere Gümnaasium,   jelena.jetskalo@gmail.com
  26. Talvi Jusilo  — Kodila Põhikool,   talvijusilo@gmail.com   Toetajaliige
  27. Aiki Jõgeva  — Kääpa Põhikool,   aiki@koopakool.edu.ee
  28. Anna-Liisa Jõgi  — Tallinna Ülikool,   annaliisa.jogi@gmail.com
  29. Eve Jõgi  — Elva Vallavalitsus,   evejogi@gmail.com
  30. Kaire Jõgi  — Tartu Kutsehariduskeskus,   kaire.jogi@khk.tartu.ee
  31. Urve Jõgi  — Kilingi-Nõmme Gümnaasium,   urvejg@gmail.com
  32. Meeli Jänes  — Kohila Gümnaasium,   meelijanes@gmail.com
  33. Helle Järvalt  — Lähte Ühisgümnaasium,   hellejarvalt@hotmail.com
  34. Mari Järve  — Tarvastu Gümnaasium,   marijarve@gmail.com
  35. Ester Järvekülg  — AULIIGE  2016,   ester.jarvekulg@vjk.vil.ee
  36. Eevi Järviste  — AULIIGE  2008
  37. Kaupo Järviste  — Tartu Tamme Kool   AULIIGE  2010,  kaupo@tamme.tartu.ee
  38. Fred Jüssi  — AULIIGE  2011
  39. Saima Kaarna  — Hugo Treffneri Gümnaasium,   saima@htg.tartu.ee
  40. Kristel Kadak  — Turba Gümnaasium,   kristelkadak@gmail.com
  41. Marge Kaiv  — Tõrva Gümnaasium,   margekaiv@hot.ee
  42. Külli Kalamees-Pani  — TÜ Loodusmuuseum,   kulli.kalamees-pani@ut.ee
  43. Marina Kamenskaja  — Ülenurme Gümnaasium,   marina.kamenskaja@yle.edu.ee
  44. Eve Kanger  — Kadrina Keskkool,   eve.kanger@mail.ee
  45. Inga Kangur  — Keila Kool,   inga.kangur@mail.ee
  46. Marika Karden-Raud  — Võru Gümnaasium,   marika.karden@gmail.com
  47. Maie Karakatš  — Põlva Gümnaasium,   maiekarakats@gmail.com
  48. Triinu Karolin  — Läänemaa Ühisgümnaasium,   triinukarolin@gmail.com
  49. Karin Keert  — Viimsi Kool,   karin.keert@viimsi.edu.ee
  50. Viive Kiis  —  AULIIGE  2015, viive.kiis@gmail.com
  51. Krista Kiisler  — Tallinna 32. Keskkool,   krista.kiisler@32kk.edu.ee
  52. Aigi Kikkas  — TÜ Haridusteaduste instituut,   aigikikkas@gmail.com, aigi.kikkas@ut.ee
  53. Merike Kilk  — Tartu Hansa Kool,   merike1.kilk@gmail.com
  54. Gea Kiudorf  — Tartu Mart Reiniku kool,   gea.kiudorf@gmail.com
  55. Anri Kivil  — Tallinna Arte Gümnaasium,   anri.kivil@arte.edu.ee
  56. Lembi Kivil  — Kiili Gümnaasium,   bio.kem@mail.ee
  57. Sirje Kivil  — Kohtla-Järve Järve Gümnaasium,   skivil@ut.ee
  58. Irja Kivimägi  —Saverna põhikool,   irja.kivimagi@mail.ee
  59. Katrin Kivisikk  — Tallinna Polütehnikum,   Katrin.Kivisikk@tptlive.ee
  60. Maris Kivistik  — Keskkonnaamet,   Maris.Kivistik@keskkonnaamet.ee
  61. Mariell Kollin  — Paide Ühisgümnaasium,   mariell.kollin@paideyg.ee
  62. Liina Kollo  — Jõhvi Gümnaasium,   liina.kollo@johvi.edu.ee, kollo.liina@gmail.com
  63. Merike Kompus  — Jõgeva Põhikool,   merikeko@hot.ee
  64. Mall Koppel  — Kuusalu Keskkool,   mall.koppel@mail.ee
  65. Marika Kose  — FIE Marika Kose,   marika.kose@mail.ee
  66. Eda Koskor  — Türi Ühisgümnaasium,   eda.koskor@gmail.com
  67. Evelyn Kostabi  — Ülenurme Gümnaasium,   evelyn.kostabi@mail.ee
  68. Kristel Kotsar  — Tallinna Sikupilli Lasteaed,   kriss.kotsar@mail.ee
  69. Evelin Kristin  — Saue Gümnaasium,   evelinkristin@gmail.com
  70. Julia Kropatševa  — Kohtla-Järve Slaavi Põhikool,   kropatseva@gmail.com
  71. Ruth Kruusamäe  — Rakvere Eragümnaasium,   ruthkruusamae@gmail.com   Toetajaliige
  72. Heidi Kukk  — Parksepa Keskkool,   heidi.juul@gmail.com
  73. Tiia Kuresoo  — Elva Gümnaasium,   tiiaku@elvag.edu.ee
  74. Maarja Kuuspu  — Tartu Variku Kool,   maarja.kuuspu@gmail.com
  75. Rando Kuustik  — Jakob Westholmi Gümnaasium,   rando.kuustik@mail.ee
  76. Marika Külm  — Tartu Tervishoiu Kõrgkool,   marika@aroomteraapia.ee
  77. Kati Kümnik  — Kiltsi Põhikool,   kymnikkati@gmail.com
  78. Kristi Laanesoo  — Tartu Erakool,   kristi.laanesoo@gmail.com
  79. Anne Laius  — Miina Härma Gümnaasium,   anne.laius@ut.ee
  80. Kersti Lankots  —   kersti.lankots@gmail.com
  81. Saima Laos  — AULIIGE  2011,   saima@aia.tartu.ee
  82. Urve Lehestik  — Põlva Kool,   urve.lehestik@gmail.com
  83. Ene Lehtmets  — Tallinna Tehnikagümnaasium,   ene.lehtmets@ttg.edu.ee
  84. Aive Leimann  — Tapa Gümnaasium,   aivivalk@hot.ee
  85. Elge Leiten  — Tartu Emajõe Kool,   elge.leiten@gmail.com
  86. Urmas Lekk  — Pärnu Kuninga Tänava Kool,   uduvere.urmas@gmail.com
  87. Egle Lellep  — J. V. Veski nim. Maarja Põhikool,   egle.lellep@gmail.com
  88. Eedi Lelov  — Sindi Gümnaasium,   buteo@hot.ee
  89. Illar Leuhin  — TÜ Kirilased, Tartu Linnavalitsus   illar@kirilane.ee
  90. Riina Lillemägi  — Rapla Vesiroosi Gümnaasium,   riina.lillemagi@gmail.com
  91. Luule Linamäe  — Valtu Põhikool & Rapla Ühisgümnaasium,   linamelu@gmail.com
  92. Ruth Ling  — AULIIGE  2007
  93. Nataliya Lobosok  — Jõhvi Vene Põhikool,   lnatalnata@gmail.com
  94. Marje Loide  — Lihula Gümnaasium,   marjeloide@gmail.com
  95. Kaisa Helena Luht  — Tallinna Inglise Kolledž,   kaisa@tik.edu.ee
  96. Leelo Lusik  — Are Kool,   leelo.lusik@gmail.com
  97. Tiiu Lõhmus  — Mustjala Lasteaed-Põhikool,   tiiule@hot.ee
  98. Ene Lätti  — Abja Gümnaasium,   ene.latti@mail.ee
  99. Anne-Ly Lään  — Tallinna 21. Kool,   annely@21k.ee
  100. Eelika Lüll  — Pärnu Ülejõe Põhikool,   eelikalyll@gmail.com
  101. Kersti Lüsi  — Kärdla Põhikool,   kersti@kardla.edu.ee
  102. Edith Maasik  — Kohila Gümnaasium,   edith.maasik@kohila.edu.ee
  103. Ott Maidre  — Tartu Tamme Gümnaasium,   ott.maidre@gmail.com
  104. Anastassia Makarova  — Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium,   anastassia.valerjevna@gmail.com
  105. Külli Maleva  — Karlova Põhikool,   kpraakli@hot.ee
  106. Tiiu Maran  — Väike-Maarja Õppekeskus,   tiiu.maran@mail.ee
  107. Mati Martin  —  AULIIGE  2015, Tartu Ülikool, mati.martin@ut.ee
  108. Meeli Mets  — Värska Gümnaasium,  meeli.mets@gmail.com
  109. Linda Metsaorg  — AULIIGE  2006
  110. Andrus Metsma  — Rapla Täiskasvanute G & Edapere Põhikool,   ametsma@hot.ee
  111. Sirje Miglai  — Pärnu Koidula Gümnaasium,   smiglai@koidulag.edu.ee
  112. Kristel Mäekask  — Lilleküla Gümnaasium,   kristel.maekask@hot.ee
  113. Ingrid Mäesalu  — Tallinna Lilleküla Gümnaasium,   ingrid.maesalu@lillekyla.edu.ee
  114. Lauri Mällo  — Tartu Jaan Poska Gümnaasium,   lauri.mallo@jpg.tartu.ee
  115. Riina Mändla  — Tartu Kutsehariduskeskus,   riina.mandla@khk.ee
  116. Maarika Männil  —   maarika.mannil@gmail.com
  117. Tiina Naissoo  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   tiina.naissoo@mail.ee
  118. Aire Narits  — Põltsamaa Ühisgümnaasium,   akakapsas@hot.ee
  119. Reet Needo  — Mooste Põhikool,   Reet.Needo@mail.ee
  120. Marliis Newsome  — Rakke kool,   marliisnewsome@gmail.com   Toetajaliige
  121. Anu Nurk  — Järva-Jaani Gümnaasium,   nunu.ark@mail.ee
  122. Rutt Nurk  — Vinni-Pajusti Gümnaasium,   ruttnurk60@gmail.com
  123. Hele Nööri  — Koonga Kool,   helenoori@gmail.com
  124. Sirle Oja  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   sirle.oja@gag.ee
  125. Marianne Olbrei  — TÜ Haridusteaduste instituut,   marianne.olbrei@mail.ee
  126. Aime Ong  — Tartu Herbert Masingu Kool,   aimeong@masing.tartu.ee
  127. Imbi Oolup  — Leisi Keskkool,   imbi@leisi.oesel.ee
  128. Aino Orgmets  — AULIIGE  2007
  129. Riina Otsus  — Tallinna 21. Kool,   riinaotsus@hotmail.com
  130. Evi Padu  — Tartu Ülikool, evi.padu@ut.ee,   AULIIGE  2014
  131. Eva Palk  — Pärnu-Jaagupi Põhikool,   eeva.palk@mail.ee
  132. Merike Palts  — Laagri Kool,   merike.palts@gmail.com
  133. Margus Pedaste  — TÜ SOHI,   margus.pedaste@ut.ee
  134. Martin Pent  — Haljala Gümnaasium,   pentmartin@gmail.com
  135. Krista Piir  — Kohtla-Järve Maleva Põhikool, Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium,   krista.suti@gmail.com
  136. Evi Piirsalu  — Nõo Põhikool,   evipiirsalu@gmail.com
  137. Kadi Piirsalu  — Peetri Lastead-Põhikool,   kaditamm7@gmail.com
  138. Liivi Plint  — Tartu Raatuse Gümnaasium,   liivi@rtk.tartu.ee
  139. Veronika Pook (Uusna)  — Jõgevamaa Gümnaasium,   veronika@chaplin.ee
  140. Karin Poola  — Palade Põhikool,   karinpoola@hot.ee
  141. Eve Popp  — Pärnu Ühisgümnaasium,   evepopp@hot.ee
  142. Kadri Pulk  — Viljandi Jakobsoni Kool,   kadripulk@gmail.com
  143. Siret Pung  — Kadrina Keskkool,   siret.pung@gmail.com
  144. Maarja Põder  — Parksepa Keskkool,   poder.maarja@gmail.com
  145. Andres Raa  — AULIIGE  2018
  146. Ivi Rammul  — Viimsi Keskkool,   ivi.rammul@viimsi.edu.ee
  147. Aino Raudvassar  — aino.raudvassar@gmail.com, AULIIGE  2013
  148. Helina Reino  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   helina.reino@mail.ee
  149. Hendrik Relve  — AULIIGE  2017
  150. Külli Relve  — Audentese Erakool,   kylli.relve@audentes.ee
  151. Liis Rüütel  — Luunja Keskkool,   liisryytel@gmail.com
  152. Kadriann Saar  — Peetri Lasteaed Põhikool,   kadriann.saar@gmail.com
  153. Merje Saarniit  — Tsirguliina Keskkool,   merje7358@gmail.com
  154. Tiiu Saava  — AULIIGE  2012
  155. Kristi Saksniit — August Kitzbergi nimeline Gümnaasium, kristi086@gmail.com
  156. Eve Sarap  — Kuusalu Keskkool,   evesarap1@gmail.com
  157. Tago Sarapuu  — Tallinna Ülikool, Haridusinnovatsiooni keskus & TÜ LOTE,   tago.sarapuu@tlu.ee
  158. Meeli Savolainen  — Türi Põhikool,   meeli000@hot.ee
  159. Rauno Savolainen  — Tartu Mart Reiniku Kool,   savolainen001@gmail.com
  160. Eda Selgis  — Jüri Gümnaasium,   eda.selgis@gmail.com
  161. Ell Sellis  — Audentese Spordigümnaasium Otepääl,   selliseell@gmail.com
  162. Geil Siim  — Elva Gümnaasium,   geil@elvag.edu.ee
  163. Leelo Sillaots  — reservis,   leelos@hot.ee
  164. Ülle Sillasoo  — Tallinna Balletikool,   sillasoo.ulle@gmail.com
  165. Ly Siniväli  — Puka Keskkool,   ly.taur@gmail.com
  166. Tiina Sirelpuu  — Rakvere Reaalgümnaasium,   tiina.sirelpuu@rrg.ee
  167. Sirje Sisask  — Tartu Ülikooli muuseum,   sinisoo@hotmail.com
  168. Mall Schmidt  — Kohtla-Järve Täiskasvanute Gümnaasium,  AULIIGE  2017   mall@jarve.edu.ee
  169. Imbi Soa  — Kuuste Kool,   ksoa@hot.ee
  170. Ülle Soom  — Aste Põhikool,   ylle@aste.edu.ee
  171. Tiina Sõber  — Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium,   tiina.sober@kjpg.tartu.ee
  172. Karmen Süld  — Viljandi Gümnaasium,   karmen.syld@outlook.com
  173. Kristiina Taits  — Nõva Kool,   kristiina.taits@gmail.com
  174. Evelyn Tamm  — Ala Põhikool,   evelyn.tamm@mail.ee
  175. Tiia Tamm  — tiia.tamm.002@mail.ee
  176. Karl Tammiste  — Põlva kool, karl.tammiste@gmail.com
  177. Tiia Tasuja  — Saue Gümnaasium,   tiiatasuja@saue.edu.ee
  178. Sirje Tekko  — Tallinna Prantsuse Lütseum,   sirje.tekko@gmail.com
  179. Anneli Tell  — Tamsalu Gümnaasium,   anneli.tell@gmail.com
  180. Merike Teppan  — O. Lutsu Palamuse G,   merike_t@palamuse.edu.ee
  181. Urmas Tokko  — Tartu Tamme Gümnaasium,   urmas.tokko@tammegymnaasium.ee
  182. Evelin Toom  — Elva Gümnaasium,   evelint@elvag.edu.ee
  183. Marika Toom  — Kunda Ühisgümnaasium,   marikatoom@hot.ee
  184. Merle-Kairit Toom  — Rannu Kool,   merlekairit@gmail.com
  185. Ülli Toomemäe  — Kabala Lasteaed-Põhikool, Märjamaa Gümnaasium   yllitoom@gmail.com
  186. Eve Torv  — Jakob Westholmi Gümnaasium,   eve.torv@gmail.com
  187. Svetlana Tund  — Haabersti Vene Gümnaasium,   svetlana.tund@mail.ee
  188. Ants Tuulmets  — AULIIGE  2016
  189. Asta Tuusti  — Keskkonnaministeerium,   asta.tuusti@envir.ee
  190. Triinu Tõrv  — Tallinna Euroopa Kool,   triinu.torv@est.edu.ee
  191. Marlen Tärgla  — Tartu KHK, Saduküla Põhikool,   marlen.targla@khk.ee
  192. Tiiu Uibo  — Tallinna 21. Kool,   tiiu@21k.ee
  193. Ulvi Urgard  — Saue Gümnaasium,   ulvi.urgard@mail.ee
  194. Mari Uudelt  — Tallinna Järveotsa Gümnaasium,   mari.uudelt@gmail.com
  195. Evi Uus  — AULIIGE  2009
  196. Inge Vahter  — Saaremaa Ühisgümnaasium,   inge@syg.edu.ee
  197. Eha Vahtras  — Vanalinna Hariduskolleegium,   evahtras@gmail.com
  198. Ivi Vainjärv  — Väike-Maarja Gümnaasium,   vainjarv@gmail.com
  199. Mall Vainola  — Läänemaa Ühisgümnaasium,   mall@vainola.ee
  200. Ly Valdmaa  — Suure-Jaani Kool,   ly@s-jaani.ee
  201. Virge Valdmaa  — Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium,   virge@palamuse.edu.ee
  202. Ana Valdmann  — Tartu Kommertsgümnaasium,   anavaldmann@gmail.com
  203. Ülle Valgi  — Häädemeeste Keskkool,   ylle.valgi29@gmail.com
  204. Kerli Vallmann  — Kallavere Keskkool,   ​kerli.vallmann@gmail.com
  205. Liia Varend  — REKK,   lvarend@gmail.com
  206. Kersti Veskimets  — Tallinna Reaalkool,   KerstiVeskimets@hotmail.com
  207. Sirli Vijar  — Jõgevamaa Gümnaasium,   sirli.vijar@gmail.com
  208. Jelena Vill  — Tallinna Tööstushariduskeskus,   jelena.vill1960@gmail.com
  209. Mare Vlassov  — Pärnu Raeküla Kool,   mare.vlassov@gmail.com
  210. Veikko Vunk  — Puka Keskkool,   veikkovunk@hot.ee
  211. Silja Võsaste  — Jõgeva Põhikool,   siljavosaste@hot.ee


NB! Kui Teie e-posti aadress on muutunud, siis andke sellest koheselt teada veebihaldurile, vastasel korral ei jõua postiloendisse ehk listi saadetud kirjad teieni. Listi on võimalik kirjutada vaid selles registreeritud aadressilt, tegemist on nn kinnise listiga.

Viimased täpsustused: 05.06.2018

 


  Näita varasemaid liikmeid

teade


Menüüs navigeerimiseks
mine tagasi lehekülje ülaserva

legend



Sele:
Auliikmed
Toetajaliikmed

Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079
Menüü