logo
 
EBÜ tegevliikmed


EBÜ tegevliikmed


Eesti Bioloogiaõpetajate Ühingu tegevliikmed tähestikulises järjekorras.
Seisuga 16.11.23 on meil 225 tegevliiget (neist 14 pensionil), 4 toetajaliiget ja 23 auliiget. Juhatuse otsust ootavad 3 avalduse esitanud kandidaati.

  NB! Liikmeks astumine

  1. Glaidi Aasrand  — Loksa Gümnaasium,   glaidihotmail.com
  2. Heidi Ader  — Tallinna Kunstigümnaasium,   heidi.tlngmail.com
  3. Maris Agasild  — Pärnu Ülejõe Põhikool,   maris.agasildgmail.com
  4. Georg Aher  — MTÜ Hared,   georghared.ee, AULIIGE  2018
  5. Sirje Aher  — MTÜ Hared,   sirjehared.ee, AULIIGE  Auliige  2018
  6. Helina Ailt  — Saku Gümnaasium,   helina.ailtmail.ee
  7. Pilvi Ailt  — pensionil,   pilviailtgmail.com
  8. Järvemuuseum Akva:rium  — Eesti Maaülikool,   Kristiina Kübarsepp   Toetajaliige
  9. Aili Alatsei  — Koeru Keskkool, Rakke Kool  aili.alatseimail.ee
  10. Tiiu Allikmaa  — Saku Gümnaasium,   tiiu.allikmaasaku.edu.ee
  11. Reti Anmann  —  Haridus- ja Noorteamet, Saku Gümnaasium,   reti.anmanngmail.com
  12. Aleksandra Anon  — Haabersti Vene Gümnaasium,   alexandra.anongmail.com
  13. Aita Arjukese  —   AULIIGE  Auliige  2014,   aita.arjukesemail.ee
  14. Hille Arumäe  — Vändra Gümnaasium,   hille038gmail.com
  15. Kadri Ashford  — Kaarli Kool,   kadriashfordgmail.com
  16. Tiina Asi  — Parksepa Keskkool,   tiinaasigmail.com
  17. Evelyn Eensoo  —  Puhja Kool, evelyn.eensoopuhja.edu.ee
  18. Reet Eesmäe  — Väike-Maarja Valla Infoleht,   reetvandra.ee, AULIIGE  Auliige  2019
  19. Merike Einma  — Paide Gümnaasium,   merikeegmail.com
  20. Arina Galkin  — Pärnu Rääma Põhikool,   arinaraama.ee
  21. Tiina Gaškov  — Jõhvi Põhikool,   tiina.gashkovmail.ee
  22. Piia Haab  — Aruküla Põhikool,   piia.haabgmail.com
  23. Kai Habakukk  — Jõhvi Gümnaasium,   kaihabakukkgmail.com
  24. Halja Haljasorg  — pensionil,   haljasolo.delfi.ee, AULIIGE  Auliige  2013
  25. Eelika Henn-Liivaste  — Kose Gümnaasium,   eelika.hennliivastegmail.com
  26. Lisel Helbrodt  — Valga Põhikool,   lisel.helbrodtvalgagym.ee
  27. Agnes Heinla  — Saaremaa Gümnaasium,   saare.ubingmail.com
  28. Kristiina Heinoja  — Tallinna Prantsuse Lütseum,   kristiina.heinojagmail.com
  29. Meri Heinsalu  — Viimsi Kool,   Meri.Heinsaluviimsi.edu.ee
  30. Celia Hirmo  — Tartu Decartes'i Lütseum,   celiaut.ee
  31. Mare Hirtentreu  — Roela Kool,   hirtentreu1hot.ee
  32. Age Hälvin  — Vormsi kool,   agevormsi.ee
  33. Heli Illipe  — Audentese Spordigümnaasium,   heli.illipegmail.com
  34. Liina Inno  — Keila Kool,   liina.innogmail.com
  35. Ülle Irdt  — Tartu Täiskasvanute Gümnaasium,   ylle.irdtgmail.com
  36. Jelena Jetskalo  — Tallinna Polütehnikum,   jelena.jetskalogmail.com
  37. Talvi Jusilo  — Kodila Põhikool,   talvijusilogmail.com    Toetajaliige
  38. Aiki Jõgeva  — Kääpa Põhikool,   aiki.jogevakoopakool.edu.ee
  39. Anna-Liisa Jõgi  — Tallinna Ülikool,   annaliisa.jogigmail.com
  40. Kaire Jõgi  — TÜ Haridusteaduste instituut,   kairejogigmail.com
  41. Urve Jõgi  — Kilingi-Nõmme Gümnaasium,   urvejggmail.com
  42. Meeli Jänes  — Kohila Gümnaasium,   meelijanesgmail.com
  43. Helle Järvalt  — Lähte Ühisgümnaasium,   hellejarvaltgmail.com
  44. Mari Järve  — Tarvastu Gümnaasium,   marijarvegmail.com
  45. Ester Järvekülg  — AULIIGE  Auliige  2016,  ester.jarvekulgvjk.vil.ee
  46. Kaupo Järviste  — Tartu Tamme Kool   AULIIGE  Auliige  2010,  kaupotamme.tartu.ee
  47. Fred Jüssi  — AULIIGE  Auliige  2011
  48. Saima Kaarna  — Hugo Treffneri Gümnaasium,   saimahtg.tartu.ee
  49. Kristel Kadak  — Turba Gümnaasium,   kristelkadakgmail.com
  50. Marge Kaiv  — Tõrva Gümnaasium,   marge.kaivtorva.edu.ee
  51. Külli Kalamees-Pani  — TÜ Loodusmuuseum,   kulli.kalamees-paniut.ee
  52. Marina Kamenskaja  — Ülenurme Gümnaasium,   marina.kamenskajayle.edu.ee
  53. Eve Kanger  — pensionil,   evekangergmail.com
  54. Inga Kangur  — Keila Kool,   inga.kangurgmail.com
  55. Mihkel Kangur  — Rakvere Riigigümnaasium,   mihkel.kangurrakvere.edu.ee
  56. Marika Karden-Raud  — Võru Gümnaasium,   marika.kardengmail.com
  57. Kirstin Karis  — Miina Härma Gümnaasium,   kirstin.karisgmail.com
  58. Triinu Karolin  — Läänemaa Ühisgümnaasium,   triinukarolingmail.com
  59. Janne Karu  — Tallinna Rahumäe Põhikool,   jannekaru1gmail.com
  60. Krista Kasemaa  — Viljandi Jakobsoni Kool,   krista.kasemaavjk.vil.ee
  61. Linda Kask  — Brüsseli IV Euroopa Kool (Eesti sektsioon),   linda.kask.002gmail.com
  62. Cristina Kaska  — Aruküla Põhikool,   cristina.kaskagmail.com
  63. Anna Katt  — Otepää Gümnaasium,   annakatt01gmail.com
  64. Alina Keerd  — Tallinna Humanitaargümnaasium,   alina.keerdgmail.com
  65. Karin Keert  — Viimsi Kool,   karin.keertviimsi.edu.ee
  66. Viive Kiis  —  AULIIGE  Auliige  2015, viive.kiisgmail.com
  67. Krista Kiisler  — Valga Põhikool,   krista.kiislervalgapk.edu.ee
  68. Aigi Kikkas  — TÜ Haridusteaduste instituut,   aigikikkasgmail.com
  69. Merike Kilk  — Tartu Hansa Kool,   merike1.kilkgmail.com
  70. Gea Kiudorf  — Tartu Mart Reiniku kool,   gea.kiudorfgmail.com
  71. Anri Kivil  — Püha Johannese Kool,   anri.kivilpjk.ee
  72. Lembi Kivil  — Kiili Gümnaasium,   bio.kemmail.ee
  73. Sirje Kivil  — Kohtla-Järve Järve Kool,   skivil058gmail.com
  74. Irja Kivimägi  — Saverna põhikool,   irja.kivimagimail.ee
  75. Katrin Kivisikk  — Tallinna Polütehnikum,   Katrin.Kivisikktptlive.ee
  76. Mariell Kollin  — Paide Põhikool,   mariell.kollinpaidepk.ee
  77. Liina Kollo  — Jõhvi Gümnaasium,   liina.kollojohvi.edu.ee
  78. Merike Kompus  — Jõgeva Põhikool,   merike.kompusgmail.com
  79. Mall Koppel  — Kuusalu Keskkool,   mall.koppelmail.ee
  80. Marika Kose  — FIE Marika Kose,   marika.kosemail.ee
  81. Eda Koskor  — Türi Ühisgümnaasium,   eda.koskorgmail.com
  82. Evelyn Kostabi  — Ülenurme Gümnaasium,   evelyn.kostabimail.ee
  83. Meriliis Kotkas  — Eesti Loodusmuuseum,   meriliis.kotkasgmail.com
  84. Kristel Kotsar  — Tallinna Sikupilli Lasteaed,   kriss.kotsarmail.ee
  85. Evelin Kristin  — Saue Gümnaasium,   evelinkristingmail.com
  86. Julia Kropatševa  — Kohtla-Järve Slaavi Põhikool,   kropatsevagmail.com
  87. Ruth Kruusamäe  — Rakvere Eragümnaasium,   ruthkruusamaegmail.com    Toetajaliige
  88. Heidi Kukk  — Parksepa Keskkool,   heidi.juulgmail.com
  89. Annika Kumar — Mäetaguse Põhikool,   kumar.annikagmail.com
  90. Tiia Kuresoo  — Elva Gümnaasium,   tiiakuelvag.edu.ee
  91. Maarja Kuuspu  — Tartu Variku Kool,   maarja.kuuspugmail.com
  92. Rando Kuustik  — Jakob Westholmi Gümnaasium,   direktorwestholm.ee
  93. Marika Külm  — Tartu Tervishoiu Kõrgkool,   marikaaroomteraapia.ee
  94. Kati Kümnik  — Kiltsi Põhikool,   kymnikkatigmail.com
  95. Anne Laius  — Miina Härma Gümnaasium,   anne.laiusut.ee
  96. Kersti Lankots  —   kersti.lankotsgmail.com
  97. Saima Laos  — AULIIGE  Auliige  2011,   saimaaia.tartu.ee
  98. Urve Lehestik  — Põlva Kool,   urve.lehestikgmail.com
  99. Ene Lehtmets  — Tallinna Tehnikagümnaasium,   ene.lehtmetsttg.edu.ee
  100. Aivi Leimann  — Rakvere Riigigümnaasium,   aivi.leimanngmail.com
  101. Elge Leiten  — Tartu Emajõe Kool,   elge.leitengmail.com
  102. Urmas Lekk  — Pärnu Kuninga Tänava Kool,   uduvere.urmasgmail.com
  103. Egle Lellep  — J. V. Veski nim. Maarja Põhikool,   egle.lellepgmail.com
  104. Eedi Lelov  — Sindi Gümnaasium,   buteo69elgmail.com
  105. Anne Lepik-Irie  — Narva Keeltelütseum,   anne.lepik820gmail.com
  106. Illar Leuhin  — TÜ Kirilased & Tartu Linnavalitsus   illarkirilane.ee
  107. Riina Lillemägi  — Rapla Vesiroosi Gümnaasium,   riina.lillemagigmail.com
  108. Luule Linamäe  — Rapla Kesklinna Kool,   linamelugmail.com
  109. Ruth Ling  — AULIIGE  Auliige  2007
  110. Nataliya Lobosok  — Jõhvi Vene Põhikool,   lnatalnatagmail.com
  111. Marje Loide  — Lihula Gümnaasium,   marjeloidegmail.com
  112. Külli Lokko  — Tartu Luterlik Peetri Kool,   kylli.lokkomail.ee
  113. Teilo Tõnn London  — Kohila Gümnaasium,   teilolondongmail.com
  114. Kaisa Helena Luht  — Tallinna Inglise Kolledž,   kaisatik.edu.ee
  115. Leelo Lusik  — Are Kool,   leelo.lusikgmail.com
  116. Tiiu Lõhmus  — Mustjala Lasteaed-Põhikool,   tiiumustjala.edu.ee
  117. Ene Lätti  — Abja Gümnaasium,   ene.lattimail.ee
  118. Anne-Ly Lään  — Tallinna 21. Kool,   anne-ly.laan21k.ee
  119. Alar Läänelaid  — Tartu Ülikool, AULIIGE  Auliige  2019, alar.laanelaidut.ee
  120. Kersti Lüsi  — Hiiumaa Gümnaasium, Kärdla Kool,   kerstilysihiig.edu.ee
  121. Edith Maasik  — Kohila Gümnaasium,   edith.maasikkohila.edu.ee
  122. Ott Maidre  — Hugo Treffneri Gümnaasium,   ott.maidregmail.com
  123. Anastassia Makarova  — Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium,   anastassia.valerjevnagmail.com
  124. Tiiu Maran  — pensionil,   tiiu.marangmail.com
  125. Mati Martin  —  AULIIGE  Auliige  2015, Tartu Ülikooli loodusmuuseum, mati.martinut.ee
  126. Aivar Meldre  — Tartu Tamme Gümnaasium,   aivarmeldregmail.com
  127. Linda Metsaorg  — AULIIGE  Auliige  2006
  128. Maria Metsaorg  — Kadrioru Saksa Gümnaasium,   maria.metsaorgksg.edu.ee
  129. Jaak-Albert Metsoja  — Tabivere Põhikool,   jaakalbertgmail.com
  130. Kadri Mettis  — Audentes International School,   k6ivkadrigmail.com
  131. Sirje Miglai  — Pärnu Koidula Gümnaasium,   smiglaikoidulag.edu.ee
  132. Geidi Mitt  — Haabneeme Kool,   geidi.mittgmail.com
  133. Kristi Mutanen  — Kose Gümnaasium,   kristimutanengmail.com
  134. Marta Mõistus  — Elva Gümnaasium,   marta.moistusgmail.com
  135. Kristel Mäekask  — Rocca al Mare Kool,   kristel.maekaskramkool.edu.ee
  136. Ingrid Mäesalu  — Tallinna Lilleküla Gümnaasium,   ingrid.maesalugmail.com
  137. Lauri Mällo  — Tartu Jaan Poska Gümnaasium,   lauri.mallojpg.tartu.ee
  138. Riina Mändla  — Tartu Kutsehariduskeskus,   riina.mandlakhk.ee
  139. Maarika Männil  — Keskkonnaamet,   maarika.mannilgmail.com
  140. Tiina Naissoo  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   tiina.naissoomail.ee
  141. Aire Narits  — Põltsamaa Ühisgümnaasium,   akakapsashot.ee
  142. Anu Nurk  — Järva-Jaani Gümnaasium,   nunu.arkmail.ee
  143. Gerta Nurk  — Kuressaare Gümnaasium,   gertaoesel.edu.ee
  144. Rutt Nurk  — Vinni-Pajusti Gümnaasium,   ruttnurk60gmail.com
  145. Hele Nööri  — Koonga Kool,   helenoorigmail.com
  146. Sirle Oja  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   sirle.ojagag.ee
  147. Monika Ojarand  — Jõhvi Gümnaasium,   monika.ojarandjohvig.ee
  148. Marianne Olbrei  — pensionil,   marianne.olbreigmail.com
  149. Sille Olvi  — Saku Gümnaasium,   sille.olvigmail.com
  150. Aime Ong  — pensionil,   aimeongmasing.tartu.ee
  151. Imbi Oolup  — Leisi Keskkool,   imbileisi.oesel.ee">
  152. Aino Orgmets  — AULIIGE  Auliige  2007
  153. Erkki Otsman  — Tallinna Reaalkool,   erkkiotsmanyahoo.com
  154. Riina Otsus  — Tallinna 21. Kool,   riinaotsushotmail.com
  155. Evi Padu  —  AULIIGE  Auliige  2014, Tartu Ülikool, evi.paduut.ee
  156. Eva Palk  — Pärnu-Jaagupi Põhikool,   eeva.palkmail.ee
  157. Margus Pedaste  — Tartu Ülikooli haridustehnoloogia prof,   margus.pedasteut.ee
  158. Martin Pent  — Miina Härma Gümnaasium,   pentmartingmail.com
  159. Triinu Pertels  — Tartu Veeriku kool,   pertelshotmail.com
  160. Aira Peterson  — Pärnu Mai Kool,   aira.petersonmaikool.parnu.ee
  161. Krista Piir  — Kohtla-Järve Gümnaasium,   krista.piirkjg.ee
  162. Evi Piirsalu  — (varem: Nõo Põhikool),   evipiirsalugmail.com
  163. Kadi Piirsalu  — Peetri Lastead-Põhikool,   kaditamm7gmail.com
  164. Liivi Plint  — Tartu Raatuse Gümnaasium,   liivirtk.tartu.ee
  165. Karin Poola  — Palade Põhikool,   karinpoolahot.ee, AULIIGE  Auliige  2020
  166. Eve Popp  — Pärnu Ühisgümnaasium,   evepopp1gmail.com
  167. Külli Praakli  — Karlova Põhikool,   kpraakligmail.com
  168. Kadri Pulk  — Jüri Gümnaasium,   kadripulkgmail.com
  169. Siret Pung  — Kadrina Keskkool,   siretkadrina.edu.ee
  170. Liisa Puusepp  — Rakvere Riigigümnaasium,   liisa.puuseppgmail.com
  171. Maarja Põder  — Kadrina Keskkool,   poder.maarjagmail.com
  172. Krista Põllula  — Väätsa Põhikool,   pollulakgmail.com
  173. Andres Raa  — andres.raareal.edu.ee, AULIIGE  Auliige  2018
  174. Lee Raide  — Tallinna Toomkool,  lee.raidegmail.com
  175. Ivi Rammul  — Viimsi Gümnaasium,   ivi.rammulvgm.edu.ee
  176. Aino Raudvassar  — aino.raudvassargmail.com, AULIIGE  Auliige  2013
  177. Helina Reino  — Gustav Adolfi Gümnaasium,   helina.reinomail.ee
  178. Hendrik Relve  — AULIIGE  Auliige  2017
  179. Külli Relve  — Avita,   kuelli.relvegmail.com
  180. Mari-Liis Renser  — Avinurme Gümnaasium,   mrensergmail.com
  181. Maarja Rips  — Tallinna Mustamäe Gümnaasium,   maarja.ripsgmail.com
  182. Eda Rohula  — Tallinna Kuristiku Gümnaasium,   rohulaedagmail.com
  183. Liis Rüütel  — Luunja Keskkool,   liisryytelgmail.com
  184. Tiivi Rüütel  — Valga Põhikool,   tiivivalgapk.edu.ee
  185. Kadriann Saar  — Peetri Lasteaed Põhikool,   kadriann.saargmail.com
  186. Merje Saarniit  — Tsirguliina Keskkool,   merje7358gmail.com
  187. Aili Saluveer  — Eesti Keskkonnahariduse Ühing,  aililegmail.com
  188. Annika Sakkarias — Jüri Gümnaasium,   annika.sakkariasjyri.edu.ee
  189. Kristi Saksniit — August Kitzbergi nimeline Gümnaasium,   kristi086gmail.com
  190. Eve Sarap  — Kuusalu Keskkool,   evesarap1gmail.com
  191. Meeli Savolainen  — Türi Põhikool,   meeli000hot.ee
  192. Rauno Savolainen  — Tartu Mart Reiniku Kool,   savolainen001gmail.com
  193. Eda Selgis  — Jüri Gümnaasium,   eda.selgisgmail.com
  194. Ell Sellis  — Audentese Spordigümnaasium Otepääl,   selliseellgmail.com
  195. Geil Siim  — Elva Gümnaasium,   geilelvag.edu.ee
  196. Leelo Sillaots  — reservis,   leeloshot.ee
  197. Ülle Sillasoo  — Tallinna Balletikool,   sillasoo.ullegmail.com
  198. Ly Siniväli  — Puka Keskkool,   ly.taurgmail.com
  199. Tiina Sirelpuu  — Rakvere Reaalkool,   tiina.sirelpuurakvererk.ee
  200. Sirje Sisask  — Tartu Ülikooli muuseum,   sinisoohotmail.com
  201. Mall Schmidt  — Kohtla-Järve Täiskasvanute Gümnaasium, malljarve.edu.ee,  AULIIGE  Auliige  2017
  202. Anna Smertina  — Lasnamäe Gümnaasium,   smertinagmail.com
  203. Imbi Soa  — Kuuste Kool,   imbi.soakuuste.edu.ee
  204. Dulsi Song  — Tabasalu Ühisgümnaasium,   dulsi.songgmail.com
  205. Ülle Soom  — Aste Põhikool,   ylleaste.edu.ee
  206. Hedy Suurmets  — Ilmatsalu Põhikool,   hedykehot.ee
  207. Tiina Sõber  — Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium,   tiina.soberkjpg.tartu.ee
  208. Tiina Talvi  — Tallinna Reaalkool,   talviviidu.oesel.ee
  209. Rauno Talussaar  — Kallavere Keskkool,   Jumping142gmail.com
  210. Evelyn Tamm  — Ala Põhikool,   evelyn.tammmail.ee
  211. Tiia Tamm  — tiia.tamm.002mail.ee
  212. Kristi Teder  — Tallinna Arte Gümnaasium,   kristi.teder7gmail.com
  213. Sirje Tekko  — Tallinna Prantsuse Lütseum,   sirje.tekkogmail.com
  214. Anneli Tell  — Tamsalu Gümnaasium,   anneli.tellgmail.com
  215. Merike Teppan  — varem: Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium,   teppan.merikegmail.com
  216. Karmen Tiit  — Viljandi Gümnaasium,   karmen.tiitoutlook.com
  217. Luise Tiks  — Tallinna Inglise Kolledž,   luise.tikstik.edu.ee
  218. Urmas Tokko  — Tartu Tamme Gümnaasium,   urmas.tokkotammegymnaasium.ee
  219. Evelin Toom  — Elva Gümnaasium,   evelintelvag.edu.ee
  220. Marika Toom  — Kunda Ühisgümnaasium,   marika.toomkundakool.ee
  221. Merle-Kairit Toom  — Rannu Kool,   merlekairitgmail.com
  222. Ülli Toomemäe  — Kabala Lasteaed-Põhikool & Märjamaa Gümnaasium   yllitoomgmail.com
  223. Eve Torv  — Jakob Westholmi Gümnaasium,   eve.torvgmail.com
  224. Toomas Trapido  — Tallinna Vaba Waldorfkool, Gaia Kool,   toomas.trapidogmail.com
  225. Olena Treba  — Tallinna Laagna Gümnaasium,   olena.trebalaagna.edu.ee
  226. Ants Tuulmets  — AULIIGE  Auliige  2016
  227. Asta Tuusti  — Keskkonnaministeerium,   asta.tuustienvir.ee
  228. Triinu Tõrv  — Tallinna Euroopa Kool,   triinu.torvest.edu.ee
  229. Age Täker  — Saue Kool,   age.taker9gmail.com
  230. Marlen Tärgla  — Tartu Waldorfgümnaasium   marlen.targlagmail.com
  231. Pille Türner —Lagedi Kool,   pilletyrnerhotmail.com
  232. Tiiu Uibo  — Tallinna 21. Kool,   tiiu21k.ee
  233. Jaanus Uibu  — Väike-Maarja Gümnaasium,   jaanus.uibugmail.com
  234. Ulvi Urgard  — Saue Kool,   ulvi.urgardmail.ee
  235. Mari Uudelt  — Tallinna Järveotsa Gümnaasium,   mari.uudeltgmail.com
  236. Evi Uus  — AULIIGE  Auliige  2009
  237. Inge Vahter  — Saaremaa Ühisgümnaasium,   ingesyg.edu.ee, AULIIGE  Auliige  2020
  238. Ivi Vainjärv  — Väike-Maarja Gümnaasium,   vainjarvgmail.com
  239. Mall Vainola  — Läänemaa Ühisgümnaasium,   mallvainola.ee
  240. Teele Valdma  — Ardu kool,   teele_valdmahotmail.com
  241. Ly Valdmaa  — Suure-Jaani Kool,   lys-jaani.ee
  242. Virge Valdmaa  — Maarja-Magdaleena Põhikool,   virge.valdmaagmail.com
  243. Ana Valdmann  — Tartu Ülikooli Teaduskool,   ana.valdmannut.ee
  244. Ülle Valgi  — Häädemeeste Keskkool,   ylle.valgi29gmail.com
  245. Kerli Vallmann  — Kallavere Keskkool,   ​kerli.vallmanngmail.com
  246. Liia Varend  — Haridus- ja teadusministeerium,   lvarendgmail.com
  247. Kersti Veskimets  — Tallinna Reaalkool,   KerstiVeskimetshotmail.com
  248. Tiina Viir  — Tarvastu Gümnaasium,   viirtiinagmail.com
  249. Jelena Vill  — Tallinna Tööstushariduskeskus,   jelena.vill1960gmail.com
  250. Marion Villemson  — Tallinna Pelgulinna Riigigümnaasium,   villemsonmariongmail.com
  251. Mare Vlassov  — Pärnu Raeküla Kool,   mare.vlassovgmail.com
  252. Silja Võsaste  — Jõgeva Põhikool,   siljavosastehot.ee
  253. Merle Ööpik  — Põlva Gümnaasium,   merle.oopikgmail.com
NB! Kui Teie e-aadress on muutunud, siis andke sellest koheselt teada veebihaldurile, vastasel korral ei jõua listi saadetud kirjad teieni. Listi on võimalik kirjutada vaid sellega registreeritud aadressilt, tegemist on nn kinnise listiga.

Viimased täpsustused: 16.11.2023

 


  Näita varasemaid liikmeid

teade


Menüüs navigeerimiseks
mine tagasi lehekülje ülaserva

legend



Sele:
Auliikmed
Toetajaliikmed

Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079