logo
 
Sügispäevadele registreerinud

Talvekonverentsile EBÜ kaudu registreerunud


Registreerunute nimistu on viimati uuendatud 07.01.2016 19:43

  1.    Saima Kaarna (Hugo Treffneri Gümnaasium)
  2.    Edith Maasik (Kohila Gümnaasium)
  3.    Aiki Jõgeva (Kääpa Põhikool)
  4.    Marje Loide (Lihula Gümnaasium)
  5.    Ülli Toomemäe (Kabala Lasteaed-Põhikool)
  6.    Merike Kilk (Tartu Hansa Kool)
  7.    Urmas Lekk (Pärnu Kuninga Tänava Kool)
  8.    Meeli Jänes (Kehtna Põhikool)
  9.    Urmas Tokko (Tartu Tamme Gümnaasium)
  10.    Imbi Soa (Kuuste Kool)
  11.    Merike Kompus (Jõgeva Põhikool)
  12.    Arina Galkin (Pärnu Rääma Põhikool)
  13.    Liia Varend (SA Innove)
  14.    Rutt Nurk (Rakvere Gümnaasium)
  15.    Anne Laius (Miina Härma Gümnaasium)
  16.    Külli Maleva (Karlova Põhikool)
  17.    Marika Karden-Raud (Võru Gümnaasium)
  18.    Eva Palk (Pärnu-Jaagupi Gümnaasium)
  19.    Jelena Vill (Tallinna Tööstushariduskeskus)
  20.    Ene Lätti (Abja Gümnaasium)
  21.    Inga Kangur (Keila Kool)
  22.    Pilvi Ailt (Võhma Gümnaasium)
  23.    Evi Piirsalu (Nõo Põhikool)
  24.    Aigi Kikkas (TÜ Haridusteaduste instituut)
  25.    Helle Järvalt (Lähte Ühisgümnaasium)
  26.    Külli Kalamees-Pani (TÜ Loodusmuuseum)
  27.    Helgi Kollo (Jõgeva Täiskasvanute Keskkool)
  28.    Tiina Gaškov (Jõhvi Põhikool)
  29.    Jelena Jetskalo (Tallinna Läänemere Gümnaasium)
  30.    Meeli Savolainen (Türi Põhikool)
  31.    Ivi Rammul (Viimsi Keskkool)
  32.    Luule Linamäe (Rapla Ühisgümnaasium)
  33.    Aili Alatsei (Koeru Keskkool)
  34.    Merike Einma (Paide Gümnaasium)
  35.    Mall Koppel (Kuusalu Keskkool)
  36.    Tiina Sirelpuu (Rakvere Reaalgümnaasium)
  37.    Meri Heinsalu (Viimsi Keskkool)
  38.    Ell Sellis (Audentese SpG Otepää filiaal)
  39.    Martin Pent (Haljala Gümnaasium)
  40.    Hille Arumäe (Vändra Gümnaasium)
  41.    Eedi Lelov (Sindi Gümnaasium)
  42.    Merje Saarniit (Tsirguliina Keskkool)
  43.    Urve Jõgi (Kilingi-Nõmme Gümnaasium)
  44.    Eve Torv (Jakob Westholmi Gümnaasium)
  45.    Kersti Veskimets (Tallinna Reaalkool)
  46.    Eve Popp (Pärnu Ühisgümnaasium)
  47.    Mare Vlassov (Pärnu Raeküla Kool)
  48.    Ly Valdmaa (Suure-Jaani Kool)
  49.    Sirje Kivil (Kohtla-Järve Järve Gümnaasium)
  50.    Lembi Kivil (Kiili Gümnaasium)
  51.    Merike Teppan (O. Lutsu Palamuse Gümnaasium)
  52.    Gea Kiudorf (Laeva Põhikool)
  53.    Maris Agasild (Pärnu Koidula Gümnaasium)
  54.    Silja Võsaste (Jõgeva Põhikool)
  55.    Heli Illipe-Sootak (Audentese Spordigümnaasium)
  56.    Leelo Lusik (Are Põhikool)
  57.    Ursula Hakk (Värska Gümnaasium)
  58.    Aire Narits (Põltsamaa Ühisgümnaasium)
  59.    Kaja Linde (Põltsamaa Ühisgümnaasium)
  60.    Tiia Kuresoo (Elva Gümnaasium)
  61.    Kersti Lüsi (Kärdla Ühisgümnaasium)
  62.    Marina Kamenskaja (Ülenurme Gümnaasium)
  63.    Anneli Tell (Tamsalu Gümnaasium)
  64.    Riina Lillemägi (Rapla Vesiroosi Gümnaasium)
  65.    Urve Lehestik (Põlva Ühisgümnaasium)
  66.    Aime Ong (Tartu Herbert Masingu Kool)
  67.    Aino Raudvassar (auliige)
  68.    Mall Schmidt (K-J Täiskasvanute Gümnaasium)
  69.    Heidi Kukk (Parksepa Keskkool)
  70.    Krista Kasemaa (Viljandi Jakobsoni Kool)
  71.    Tiiu Maran (Väike-Maarja Õppekeskus)
  72.    Kristi Adosson (Tartu Erakool)
  73.    Sirje Sisask (Tartu Ülikooli muuseum)
  74.    Sirje Tekko (Tallinna Prantsuse Lütseum)
  75.    Kaupo Järviste (Tartu Tamme Kool)
  76.    Lauri Mällo (Tartu Jaan Poska Gümnaasium)
  77.    Tiina Sõber (Tartu Kristjan Jaak Petersoni G)
  78.    Pille Kangur (Pühajärve Põhikool)
  79.    Peeter Kangur (Pühajärve Põhikool)
  80.    Ott Maidre (Tartu Tamme Gümnaasium)
  81.    Maie Karakatš (Põlva Ühisgümnaasium)
  82.    Krista Piir (Kohtla-Järve Maleva Pk, Järve Vene G)
  83.    Evi Padu (auliige)
  84.    Jegor Jermakov (Eesti Tervishoiu Muuseum)
  85.    Kennet Roosipuu (Eesti Tervishoiu Muuseum)

Ühiskonverentsi kava

Legend
— arve väljastamata
07.01.2016 19:43 laekumine kontrollimata
— arve tasutud
— osalemisest loobunud
— ööbib hotellis «Tartu»
— osaleb «Entri» pidulikul koosviibimisel

Registreerumine Eesti bioloogiaõpetajate sügispäevadele
Kaubamaja peatusest (otse Tartu Kaubamaja küljel) väljuvad bussid nr 5 ja 3 iga 20 minuti tagant. Väljuda Nooruse peatuses.

Tamme Gümnaasiumisse on mugav sõita samast bussiga nr 1 ja väljuda Raja peatuses. Tartus kehtivad ühistranspordikaardid, üksikpileti saab osta bussijuhilt.



Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079
Menüü