logo
 
Konverentsile registreerinud
 



Registreerunute nimistu on viimati uuendatud 29.08.2015 6:08

Eesti Bioloogiaõpetajate Ühingu Luua suvekoolis osalejad



  1.   Heli Illipe-Sootak   —  Audentese Spordigümnaasium  
  2.   Meri Heinsalu   —  Viimsi Keskkool  
  3.   Ülli Toomemäe   —  Kabala Lasteaed-Põhikool  
  4.   Meeli Jänes   —  Kehtna Põhikool
  5.   Pilvi Ailt   —  Võhma Gümnaasium
  6.   Edith Maasik   —  Kohila Gümnaasium  
  7.   Marje Loide   —  Lihula Gümnaasium  
  8.   Leelo Lusik   —  Are Põhikool  
  9.   Karin Keert   —  Viimsi Kool  
  10.   Rutt Nurk   —  Rakvere Gümnaasium  
  11.   Eve Kanger   —  Kadrina Keskkool  
  12.   Ene Lätti   —  Abja Gümnaasium  
  13.   Luule Linamäe   —  Valtu Põhikool, Rapla Ühisgümnaasium  
  14.   Merike Kompus   —  Jõgeva Põhikool  
  15.   Ly Valdmaa   —  Suure-Jaani Kool  
  16.   Krista Piir   —  Kohtla-Järve Ühisgümnaasium, Kohtla-Järve Maleva põhikool  
  17.   Siret Pung   —  Kadrina Keskkool  
  18.   Aili Alatsei   —  Koeru Keskkool  
  19.   Lisel Helbrodt   —  Valga Põhikool
  20.   Helina Reino   —  Gustav Adolfi Gümnaasium  
  21.   Anu Nurk   —  Järva-Jaani Gümnaasium  
  22.   Tiivi Rüütel   —  Valga Põhikool
  23.   Jelena Jetskalo   —  Läänemere Gümnaasium
  24.   Talvi Jusilo   —  Kodila Põhikool
  25.   Mare Hirtentreu   —  Vinni-Pajusti Gümnaasium  
  26.   Aire Narits   —  Põltsamaa Ühisgümnaasium
  27.   Eve Popp   —  Pärnu Ühisgümnaasium, Pärnu Mai kool
  28.   Tiina Gashkov   —  Jõhvi Gümnaasium  
  29.   Merike Teppan   —  Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
  30.   Aiki Jõgeva   —  Kääpa Põhikool
  31.   Kaja Parker   —  Osula Põhikool  
  32.   Mall Koppel   —  Kuusalu Keskkool, Tapa Gümnaasium  
  33.   Kaisa-Helena Luht   —  Tallinna Inglise Kolledž  
  34.   Ursula Hakk   —  Värska Gümnaasium
  35.   Tiiu Maran   —  Väike-Maarja Õppekeskus
  36.   Egle Lellep   —  J. V. Veski nim Maarja Põhikool  
  37.   Marika Toom   —  Kunda Ühisgümnaasium
  38.   Kristi Adosson   —  Tartu Erakool  
  39.   Eva Palk   —  Pärnu-Jaagupi Gümnaasium
  40.   Urve Lehestik   —  Põlva Ühisgümnaasium  
  41.   Aino Raudvassar   —  auliige
  42.   Eve Sarap   —  Kuusalu Keskkool
  43.   Marianne Olbrei   —  TÜ Haridusteaduste instituut
  44.   Mari Uudelt   —  Tallinna Järveotsa Gümnaasium
  45.   Svetlana Tund   —  Räpina aianduskool
  46.   Virge Valdmaa   —  Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
  47.   Õnne Rämmann   —  Räpina aianduskool
  48.   Ilze Šmate   —  Sērmūkši Põhikool
  49.   Ana Valdmann   —  Tartu Hansa kool  
  50.   Viive Kiis   —  auliige, Sagadi looduskool
  51.   Maarika Taukul   —  Tabivere Põhikool
  52.   Kristjan Lepp   —  Kiviõli I Keskkool

Suvekooli kava    

 

Legend
— osalemisest loobunud
— arve väljastamata
— seisuga 29.08.2015 6:08 laekumine kinnitamata
— arve tasutud
— pakub küüti
— loodab küüti

 
Inimesed selles nimistus on
registreerumise järjekorras.
Eesti Bioloogiaõpetajate Ühing
logo
 
 
lehepea
 
Esilehele
logo
logo
ebu@ebu.ee | Vanemuise 46, 51014 Tartu | reg.nr 80200761 | IBAN EE112200221025109079
Menüü